Astrologija

atsiverk savo pokyčiui

“Kiekvienam žmogui kūrėjas paliko žinutę – pažink savo prigimtį, pamatyk ir suvok, kiek tu turi savyje galių ir eik kurti savo gyvenimą link didesnės meilės sau ir pasauliui. Tavo padarytas pokytis pasitarnaus tavo ateities kartoms.”

ASTROLOGINIS ŽEMĖLAPIS

Kai žmogus eina savo sielos keliu, plečiasi jo energijos tėkmė, jis į savo gyvenimą pritraukia sėkmę bei atranda taiką su savo vienatve.

Astrologija – tai dvasinis mokslas apie žmogaus autentiškumą, padedantis iš giliai pažinti žmogaus prigimtį pagal planetų simboliką, jo misiją, pašaukimą, talentus, stiprybes, silpnybes, probleminių priežasčių identifikavimą gyvenime. Viskas ką į mus sudėjo gamta. Astrologija padeda pažinti ir priimti save tokį, koks esi, atveria vartus į žmogaus pasitikėjimą savimi bei išsiugdyti pagarbą žmonių skirtumams.

Astrologinis žmogaus portretas jo gimimo metu – tai navigacija jo sielos kelionės, padedanti atrasti savo autentiškumą, suvokti savo talentus, atrasti savo silpnąsias vietas ir sužinoti būdus kaip padėti sau iš jų išeiti, pamatyti aktyvias gyvenimo sritis, suprasti savo vidinį pasaulį bei išmokti valdyti savo emocijas, suvokti savo vyrišką energiją bei atrasti savo savirealizacijos kryptis, apčiuopti savo moteriškumą, o svarbiausia sužinoti savo esminę sielos užduotį, kurios atėjote patirti žemėje.

Savęs pažinimas iš giliai atveria kelią į gyvenimą

Astrologija padeda suvokti savo gyvybės vertę ir įgalina žmogų prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, parodo kelią, kuris atves žmogų į vidinę pilnatvę. Pirmas žingsnis, ką gali padaryti dėl savęs, tai pažinti savo prigimtį ir su pagarba ją priimti. Savęs pažinimas iš giliai atveria kelią į gyvenimą, kurį gali gyventi su meile, aistra, tikslo turėjimu, džiaugsmu ir klestėjimu.

Išsamus Asmeninis Astrologinis portreto APRAŠYMAS

Tai - asmenybės aprašymas - paveikslas žmogaus, kokį tą dieną ir tą valandą, kai gimėte, Žemei nutapė Dangus.Pateikiamos jūsų savybės, pagrindiniai talentai, stiprybės, silpnybės, esminės gyvenimo pamokos – tai jūsų psichoportretas. Gyvenimo užduočių įvardijimas, gyvenimo misija, asmenybės tobulėjimo keliai/būdai.Pagrindinės gyvenimiškos sritys: jūsų emocinis pasaulis, ego išsireiškimas, pasaulio suvokimas, trumpai apie profesiją, meilės rodymą, vyraujančias pagrindines jūsų energijas.

Astrologinis asmenybės žemėlapis sudaromas per ~10-14 dienų
(raštu, pdf formatu)

 140 EUR

Išsamus astrologinio portreto APRAŠYMAS SU KONSULTACIJA

Žemėlapyje pateikiamos jūsų savybės, pagrindiniai talentai, stiprybės, silpnybės, esminės gyvenimo pamokos – tai jūsų psichoportretas. Gyvenimo užduočių įvardijimas, gyvenimo misija, asmenybės tobulėjimo keliai/būdai.Pagrindinės gyvenimiškos sritys: jūsų emocinis pasaulis, ego išsireiškimas, pasaulio suvokimas, trumpai apie profesiją, meilės rodymą, vyraujančias pagrindines jūsų energijas.

Individuali konsultacija gyvai arba online + išsamus Tavo astrologinis portretas (konsultacijos laiką suderiname)

  180 EUR

Asmeninė Astrologinė KONSULTACIJA

Pateikiamos jūsų savybės, pagrindiniai talentai, stiprybės, silpnybės, esminės gyvenimo pamokos – tai jūsų psichoportretas. Gyvenimo užduočių įvardijimas, gyvenimo misija, asmenybės tobulėjimo keliai/būdai.Pagrindinės gyvenimiškos sritys: jūsų emocinis pasaulis, ego išsireiškimas, pasaulio suvokimas, trumpai apie profesiją, meilės rodymą, vyraujančias pagrindines jūsų energijas.

Individuali 1,5 val. konsultacija gyvai arba online

 100 EUR

REgistracija

atsiliepimai

Visų pirma noriu padėkoti už vakar vakarą Tikrai astrologija yra labai galinga, nes viską ką pasakojote apie planetas ir ženklus man atitiko 100% labiau pažinau save! Antra – jūsų studija be galo šilta ir jauki (kaip ir jūs pati ) Trečia – jūsų balsas, žodžiai, deliojami sakiniai ir sklindanti vidinė šiluma mane visiškai pavergė pasijutau lyg sutikus giminingą sielą Ir ketvirtą – noriu pas jus į asmeninę konsultaciją. Jaučiu, kad atėjo laikas gydyti savo sielą .
P.S. Vakar važiuodama namo jaučiau tokį lengvumą, nes supratau, kad radau savo mokytoją
o tik įžengus į namus taip stipriai apkabinau vyrą, kad po to jis tik bepasake “OHO!!!” ilgai šnekėjomės ir jis be galo džiaugiasi, kad atradau jus!!!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Inga


Šią nuostabiai saulėtą dieną profesionaliu bei giliu empatišku bendravimu su Šarūne Vasiliauskiene asmeninio astrologinio portreto sudarymo sesijos metu ji padovanojo man nepaprastai aiškių bei kryptingų įžvalgų apie mano atsineštas dovanas bei talentus gimties momentu. Džiaugiuosi, kad sutikau Tave tokią šiltą, sklidiną meilės, jautrumo, kupiną gyvenimiškos patirties, gausos ir moteriškos išminties šiame pokyčių kupiname gyvenimo etape. Asmeninis horoskopas – tai gairės, kurios nuveda tiesiausiu ir lengviausiu keliu į mums Visatos suteiktas dovanas, kuriomis dažnai nepasinaudojame dėl nepasitikėjimo vidiniu pajautimu, aplinkinių kritikos, patirtų skausmingų širdies išgyvenimų . Labai REKOMENDUOJU pasidovanoti išsamią savo gyvenimiškojo kelio krypties analizę pas Šarūnę Vasiliauskienę.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Jolita

 

Aš esu apšalusi nuo viso šito aprašymo! Įsigijusi astrologinio portreto sudarymo paslaugą supratau,kad tai geriausiai išleisti mano pinigai gyvenime! Skaitant savo astrologinį portretą man atrodė,jog Šarūnė mane permato kiauriai! Rekomenduoju Šarūnės paslaugas visiems,kurie nori pažinti save iki kaulų smegenų!Šarūne,esi šaunuolė, jog eini savo širdies keliu!ačiū ačiū

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Brigita

Nori turėti savo asmeninį astrologinį portretą?

Man taip pat įdomu, kaip buvo išsidėsčiusios žvaigždės Tavo gimimo momentu ir ką čia atsinešei

Ačiū Jums, Šarūne, už išsamų astrologinį portretą man ir mano sesei Esame begalo abi dėkingos Dėka Jūsų nuoširdžios analizės,pagaliau susidėliojome taškelius ant i Jūsų patarimų dėka atsirado daug daugiau motyvacijos eiti,kurti ir realizuoti save Esate begalo maloni, šilta ir gili asmenybė. Linkim Jums nesustoti dalintis su mumis šia meile Didelis ačiū nuo mūsų abiejų

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Santa ir Egle


Šis žemėlapis nustebino unikaliu dizainu, buvo be galo gera skaityti. Skaitant net jaučiau tą šilumą, kuri atsispindi pateikime. Tikrai atradau save, dar labiau įsigilinau į tai ko pati nemačiau. Esu Tau labai dėkinga Šarūne. Esi spindulys, kuris įkvepia atsigręžti i save.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

karolina


Aš negaliu patikėti, Šarūne, esate fantastiška! Taip tiksliai, taip apie mane, ir taip gražiai, kad Wow, esu be galo dėkinga už įdėtą dėmesį ir širdį. Kaip smagu, kad yra rekomendacijos, kaip pasistengti gyventi gyvenimą lengviau. Nemoku apsakyti – mano širdis atlapota šaukia Jums iš visų jėgų ir gelmių – AČIŪ!!!!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Kristina


Išgirdusi naują Lino Adomaičio dainą „Šviesa spindės tamsoje” iškart pagalvojau apie laiką ir pokalbius su Šarūne. Mūsų pokalbiai, koučingo sesijos, vyksta su pagarba ir švelniai – kaip ir Lino atliekamas kūrinys. Ji užduoda labai tikslius klausimus ir taip subtiliai kviečia atsiverti ir suprasti, atsakyti pačiai į klausimus, kas trukdo siekti svajonių. Šarūnė kupina meilės ir teigiamos energijos, kuria sugeba dalintis net ir dirbant nuotoliu. Sesijų metu grįžta viltis, drąsa ir tikėjimas bei pasitikėjimas savimi. Ir po susitikimų supranti, kad tikrai šviesa spindės tamsoje, todėl aš pakeliu nusiminusias akis ir Tau dėkoju už parodytą kelią į šviesą.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Inga

Kelias į pasitikėjimą savimi prasideda nuo klausimo – kas aš esu?


Iš tikrųjų labai nustebino gerąja prasme, manau, net mama manęs geriau nebūtų apibudinus. Skaitant apėmė jausmas, kad kažkas mane labai gerai pažįsta, nesitikejau to iš horoskopo. Horoskopą užsisakiau esant gan sudėtingai gyvenimo situacijai, jį perskaičiusi ir išanalizavusi, manau, kad radau atsakymą į mane ištikusias bėdas, tereikia viską susidėlioti teisingai savo galvoje 🙂

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Simona


Dar kartą dėkoju už nuostabų Jūsų darbą. Kuriate didelę vertę. Jūsų Astrologinis aprašymas apie mane
iš tikrųjų yra man didžiulė dovana, tai padeda grįžti į save, skaitau ir atrodo iš esmės daug ką žinau ir pritariu. Bet turbūt reikia priminimo, gerai, kad dabar jį turiu, nes kaip ir rašėte, dažnai perimu kitų žmonių emocijas ir vibracijos, tai labai mane išmuša iš vėžių. Tai tikrai mano portretas, tai tikroji aš. Dėkoju už tą priminimą, estetišką viso to pateikimą, suprantamais žodžiais paaiškintus sudėtingus dalykus, už patarimus kaip tvarkytis ir kur atkreipti dėmesį. Iš tikrųjų skaitydama, jaučiausi lyg skaityčiau 15 puslapių, kurie pilni komplimentų mano asmenybei! Tai labai įkvepia!

Atrodo skaitant girdžiu Jus kalbant 🙂 linkiu dar daugiau kūrybos ir įkvėpimo dirbant su žmonėmis, Jūs esat ta, kuri tikrai padeda pamatyti savo unikalumą. Šarūne, noširdžiai dėkoju Jums – toks geras jausmas ieškant ir sutinkant save Jūsų tekstuose 🙂

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Juste


Pripažinsiu, kad su dideliu nekantrumu, ir, nepabijosiu prisipažinti, baime (pasiskaičius jau
nekeista :)) laukiau aprašymo, bet viduje kažkas kirbėjo ir kvietė drąsiai priimti tokią pažintį su savimi. Dabar suprantu, kodėl. Žinote, aprašymą skaičiau jau nežinau kiek kartų.. tiek visko atradau. Momentais atrodė, kad sėdėjote man ant peties mano įvykių virtinėse, nes tai, ką skaičiau, labai atitiko mane, mano patirtis. Kai kurie komentarai įnešė daug apmąstymų, užkabino giliau, sukėlė klausimų, tad labai laukiu mūsų susitikimo. Žodžiu, įsitikinau, kad Jūsų parašytas astrologinis aprašymas – tai nuostabus įrankis sau, bandant atrasti, pažinti ir pajusti save.. ir, kas man šiandienai svarbiausia – išlaisvinti.
AČIŪ už įdėtą širdį!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Simona

Nori turėti savo asmeninį astrologinį portretą?

Man taip pat įdomu, kaip buvo išsidėsčiusios žvaigždės Tavo gimimo momentu ir ką čia atsinešei


Labai laukiau ir perskaičiau ne kartą savo astrologinį portretą. Iš tikrųjų, daug kur atpažinau save, kai kas buvo nauja arba tiesiog neįsisąmoninta dar. Labai įdomiai aprašėte savybes dėl neigiamų planetų aspektų įtakos, dėl impulsyvumo, nekantrumo, nerimo ir nelankstumo, tikrai man būdinga. O Jūsų aprašyta mano esmine sielos užduotis žemėje, tiesiog pribloškė gerąja prasme, tarsi visada viduje jaučiau atsakymą, bet kažkaip nesuvokiau ar nedrįsau leisti sau daugiau ir rimtai į tai pažiūrėti. Labai dėkoju už patarimus, kaip padėti sau ir gydomuosius teiginius. Įdomiausia, kad jūsų aprašyti būdai man labiausiai ir padeda nusiraminti ir kurti gyvybingą, mylintį ryšį su savimi, o tada ir su pasauliu. Įkvepiate save statyti i pirmą vietą, į SAVO vietą, užsiimti savimi ir daryti tai, kas patinka, toliau domėtis savimi

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Ruta


Kiekvienas žodis, sakinys, frazė apie mane buvo kaip trūkstama detalė iš puzzle, kurios man taip reikėjo. Aš gavau visus atsakymus į savo vidinius klausimus. Toks jausmas, kad įėjai į mano vidų ir ištyrinėjai mano kiekvieną ląstelę. Skaitydama ir verkiau ir šypsojausi. Astrologija yra mano atradimas, gavau atsakymą apie kontrolę, kuri mirtinai nualino ir atėmė gyvenimo džiaugsmą. Skaitydama apie save, kiekviena mano kūno ląstelė išjautė ir suprato, jog nėra nieko brangiau už laisvę ir meilę sau, už galimybę būti savimi ir daryti tai, ką aš noriu, suprasti kas aš esu iš prigimties, kokia gi aš gimiau ir kad visada turiu klausyti ką sako mano širdis ir mano kūnas, nes jie niekada man nemeluos.  Skaičiau apie savo savybes, talentus, stiprybes, silpnybes, koks gi mano emocinis pasaulis, koks mano pasaulio suvokimas, kur mano energija, ką aš gebu, kokios many stiprios jėgos, kokios atsakomybės. Buvau pasimetus o tu man viską sustatei į vietas, užpildei tusčias puzzle vietas. Susidėliojo visas paveikslas. Tiek aiškumooooo. O Dieve! Tas mano nors išgelbėti kitus, santykis su giminės sistema, pagarba jiems, jų gyvenimo keliui, jų įtaka mano gyvenimui man buvo atradimas…Kaip patiko sužinoti apie karminį mazgą, sužinoti kokia mano sielos užduotis šioje žemėje, kad turiu sutarti su savo pasąmone ir intuicija, mokėti ja vadovautis, išsakyti savo jausmus, neužgniaužti savo jausmus, juos suvokti, įvaldyti ir jais pasidžiaugti.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Diana


Noriu pasakyti, jog skaičiau astrologinę prognozę ir verkiau. Viskas be galo atitiko mane ir neturiu nei ką pridurti. Taip taikliai ir nuostabiai aprašei! Esi be galo gabi. Labiausiai sujaudino mane tai, jog šioje žemėje turiu išmokti šių savybių, kaip atsakingumo, disciplinos, kantrumo, pareigingumo. ir t.t, visos išvardintos savybės, kurios yra labai vertingos, o man jų stoka pakiša koją, ko pasekoje jaučiuosi kaip užburtame rate arba kaip žiurkėnas sukuosi ratu ir išeiti negaliu! Esu labai dėkinga, nuostabiai atvėrei man akis patvirtindama, jog bėgu nuo savo kelio šioje žemėje ir vis dar nevykdau savo užduoties. Dabar žinau, ką turiu daryti! Ačiū tau

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Indre


Esu Tau begalo dėkinga už sudarytą portretą. Tu turi didžiulę dovaną pateikti žmogui prieš akis, kas iš tikrųjų jis yra. Asmeniškai aš, gavau sau špargalkę, kuri man padės naviguotis gyvenime ir eiti į didesnį bei sąmoningesnį augimą. Išsirašiau savo prigimtines savybes, kad jas priminčiau sau jog turiu ir ūgdyčiau tas kurios silpniau mano kasdienybėje reiškiasi. Turiu pripažinti, kad tai ne pirmasis mano horoskopas, tačiau nei vienas neprilygo tam, kurį Tu sukūrei. Iš tiesų jame yra didi vertė, kuri man labai pasitarnaus gyvenime. Esu dėkinga, kad Tave atradau ir kad Tu prisidėjai prie to, kad pamatyčiau, kas aš iš tikrųjų esu ir ne bet kaip, o iš giliau, nes gylis man labai svarbus. Tai neapsakoma vertė. Didžiulis dėkingumas Tau ir Tavo kūrybai.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Ieva


Pirmas įspūdis buvo WOW kiek čia darbo, kiek daug visko. Tada pradėjau skaityti. Ir žinai, viską aš matau, matau save būtent taip: mylinčią, empatišką, bet kartu tiesmukišką ir artistišką, gebančią vadovauti ir kovoti už teisybę. Kad ir kaip neigčiau, jog nejaučiu pykčio ar skausmo tėvui, kuris mus paliko, nustojo domėtis ir rūpintis, vis tik sutinku, kad viduje man skauda, nežinau ar pykstu, bet man skaudu, kai sugebėsiu tą skausmą paleisti ir atleisti, tikrai manau ateis šviesa, nes kartais santykyje su vyru rodos tyčia noriu prikibti, papriekaištauti, kas iššaukia konfliktą, nes šiaip vyras nuostabus ir viską padarytų dėl mūsų gerovės. Atsirado noras pagalvoti apie meditacijas. Bent pabandyti. Aš esu skeptiška ir nepribrendus dar tam, bet dabar galvoju kad tikrai norėčiau. Manau skaitysiu dar ne vieną kartą viską.
Ačiū tau labai

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Sandra

Scroll to Top
Scroll to Top