Šarūnė Vasiliauskienė

ATSILIEPIMAI

“Kiekvienam žmogui kūrėjas paliko žinutę – pažink savo prigimtį, pamatyk ir suvok, kiek tu turi savyje galių ir eik kurti savo gyvenimą link didesnės meilės sau ir pasauliui. Tavo padarytas pokytis pasitarnaus tavo ateities kartoms.”

Šarūnės sudarytas astrologinis portretas – puikus įrankis norintiems pažvelgti į savo asmenybę per planetų simboliką. Toks nuodugnus žvilgsnis į savo dangišką prigimtį prasklaido kylančias dvejones dėl gyvenimo tėkmės, įkvepia ryžto ir paskatina veikti kryptingiau. Tačiau pastangą suprasti save vainikuoja pati Šarūnė, kuri pasitelkdama savo gilią patirtį, padeda suprasti planetų kalbą ir sudėlioja ją į nuoseklų asmenybės naratyvą. Ji, tiek savo šilta asmenybe, tiek profesionaliu gebėjimu užduoti tinkamus klausimus, sukuria jaukią terapijos erdvę, kurioje lengva kalbėtis ir analizuoti svarbius klausimus iš esmės. Jos taikomi terapijos metodai, santykyje su tyrinėjama problema, padeda išlaikyti stebėtojo distanciją ir objektyviai įvertinti savo unikalią kelionę. Susipažinti su Šarūne kviečiu visus, ieškančius naujos perspektyvos gvildenant svarbius gyvenimo klausimus, bei tą gyvenimą norinčius pakreipti trokštama linkme.

Andrius

Esu ką tik po konsteliacijos seanso su Tavimi. Nežinau ar yra pasaulyje tokia valiuta, apsakyti dėkingumui už tą laisvės ir didžiulio džiaugsmo gyvenimui jausmą, už tą emociją, lengvumą ir didžiulį dėkingumą savo tėvams. Jaučiuosi tokia lengva, tokia tyra, lyg plunksna, pasiryžusi skristi palei vėjo kryptį, be jokios kontrolės, pančių, įsitikinimų ir blokų. Ieškodama savęs išbandžiau begalės įvairių metodų, kurie padėdavo tik tuo momentu,bet neištraukė problemos su visomis šaknimis. Bloga nuotaika, apatija ir savęs nesupratimas, pasimetimas nuolat pasikartodavo, nes kai esi ne savo vietoje ar gali būti kitaip? Ir pažintis su Tavimi – tai ne tiesiog paplepėjimas kokia „aš faina”, o mano sielos išlaisvinimas, pažiūrėjimas tiesai į akis ir didžiulis suvokimas – aš turiu gyventi savo gyvenimą, mėgautis man skirta mano laime ir meile, o svarbiausia išlikti laisva ir harmonijoje su savimi, o su šiomis emocijomis ateina ir gausa, ir kūryba. Kiekvieną Moterį, sutiktą gatvėje, kurios akyse užgęsusi moteriškumo ugnelė, aistra gyvenimui, meilė sau – norėčiau paimti dabar už rankos ir vesti pas Tave, Šarūne, nes tik po vieno seanso, aš vėl įkvėpiau tyro oro į savo plaučius ir užuodžiau, kad gyvenimas yra įvairių skonių ir poskonių, tereikia nenustoti jo ragauti, bet valgyti su savo šaukštu. Dėkoju, kad padėjai man susikurti save iš naujo, ir ne iš išorės, pridėjus netikro spindesio ar spalvos, o iš vidaus, kur ir gyvena tikroji mano laimė.

Su meile, Ernesta

Po konsteliacijos man atėjo tokia galybė atsakymų! Didžiulis laisvės ir brandos pojūtis, pagaliau jaučiuosi moterimi, o ne maža mergaite prieš visus. Ramu viduje. Galva sprogineja, aš pagaliau supratau, kaip giliai buvau ištikima savo močiutei ir tęsiau jos gyvenimo modelį, net vyrą susiradau tokį, koks ir jos buvo. Mano širdyje įvyko stebuklas, kažkos naujos asmenybės nubudimas. Tiek daug skausmingų ašarų konsteliacijos metu mane išlaisvino, jaučiuosi lyg kitas žmogus. Dabar manęs grįžus namo niekas netrigerina ir manyje pradėjo tekėti tik dėkingumo, pagarbos ir priėmimo energija. Aš pagaliau lengvai priimu kito žmogaus nuomonę, nes galiu matyti jo skausmą ir jį atjausti, nes viduje suprantu, kad jis turi daug savo skausmo. Širdyje ramu ir gera. Šarūne, tu darai stebuklus! Dėkoju!

Su meile, Ernesta

Dėkoju tau labai už tai ką tu darai iš širdies, už tavąją energiją, už tavajį mokėjimą perteikti astrologiją per save, su aiškiais paaškinimais, su begaline meile kitam. Atėjau su klausimais, pilna įvairiausių baimių, su nepasitikėjimu savimi, su didžiuliu noru sužinoti savo vietą, savuosius gylius. Išėjau su tokiu aiškumu kas aš esu, ką atsinešiau savuoju gimimu, kur paslėpti mano lobiai. Tu atskleidei manuosius lobius, nuėmei mano baimes, išaiškinai man labai suprantamai – kokia aš esu ypatinga, tik reikia tikėti ir pasitikėti savimi. Tavo dėka išėjau su išsitiesusiu stuburu, žinanti savo vietą, su didžiuliu pasitikėjimu ir tikėjimu.

Dėkoju tau mano mylima už tai ką tu kuri.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Vaida

Šarūne, širdingai dėkoju už astrologinio žemėlapio sudarymą ir konsultaciją. Man tikrai buvo labai įdomu skaityti, pamatyti save dar kartelį ir prisiminti tai, kas svarbu Man. Labai džiaugiuosi, kad turėjome ir konstaciją. Man tai dar labiau atverė širdį, padėjo atsakyti į gilesnius klausimus ir tvirčiau suprasti, kokie mano sekantys žingsniai. Tai dar labiau pridėjo motyvacijos, tikėjimo savimi ir vidinio užsidegimo Eiti ir Daryti. Jus labai žavi moteris ir ačiū, kad moteriškumu ir kūryba įkvepiate kitas Moteris!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Greta

Šarūne, ačiū tau už viską! Už astrologinį portretą, už aptarimą, už konsultaciją, už šypseną, už žmogiskumą. Aš jau kokių 15 metų ieškojau savęs, klausdama kodėl aš tokia, kodėl man taip, kodėl mano gyvenimas toks? Aplankiau ne vieną psichologą, ne vieną psichoterapeutą, ieškodama atsakymų i klausimą “kodėl?”. Tu man padejai atrasti visus atsakymus, sudėlioti visus taškus, vos per vieną mūsų susitikimą!!! Aš jau mūsų susitikimo pabaigoje pasakiau ir pakartosiu dar kartą – Tu esi kosmosas! Labai laukiu musu keliones gylyn! Ačiū Tau už viską!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Dovile

Astrologinis asmenybės aprašymas man atsakė į daug klausimų, kodėl elgiuosi taip ir ne kitaip, nors tai tarsi taisytina, o iš tiesų, tai mano AŠ – priimti, gerbti, mėgautis viskuom, kas yra suinstaliuoat su mano gimimu į mane. Jis detalus, išsamus, labai išsamiai, nuosekliai aprašytas. Aprašymas tikrai įspūdingas savo gyliu, analize ir kas iš to išeina. Tas detalumas suteikia labai daug įkvėpimo, vidinio aiškumo, pagarbos savo gyvenimui. Aš šį žemėlapį priimu kaip savęs pažinimo įrankį ir tą pirminį, kai eini savo asmeninio augimo ir nuostabaus gyvenimo kūrimo keliu, įrankį. Mano rekomendacija šią paslaugą rinktis su konsultacija. Visu pirma, tai Šarūne, Tavo begaliniai nuoširdus įsigilinimas į konkretų žemėlapį ir maksimaliai įžodinama tai, kas aprašyta, su didele meile ir tikėjimu! Be abejo, žiniomis.

Moteris Judesyje Šarūnė Vasiliauskienė Astrologinis portretas. Atsiliepimas

Jolanta

Šarūne, dėkoju tau už seminarą. Kosmosas! Aš tiek išsiverkiau žinok! Tie pratimai, kuriuos davei buvo be galo vertingi!! Man taip viskas rezonavo, dabar aš daug dalykų supratau, kas vyko mano gyvenime, viską pamačiau iš kitos pusės! Mano šeimoje išstumtasis visada buvo tėtis! Dėl to kiek save atsimenu, aš jam jaučiau nepamatuojamai didelę meilę, o mamai pyktį, kad ji jį smerkia. Hierarchija buvo pažeista visada. Kitu kampu viskas matosi dabar, stiprus pokytis, gavau daug atsakymų, kurie buvo mano pasąmonėje! Kosmosine tu moteris!!!!!!!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Ernesta

Nori turėti savo asmeninį astrologinį portretą?

Man taip pat įdomu, kaip buvo išsidėsčiusios žvaigždės Tavo gimimo momentu ir ką čia atsinešei

Visų pirma noriu padėkoti už vakar vakarą Tikrai astrologija yra labai galinga, nes viską ką pasakojote apie planetas ir ženklus man atitiko 100% labiau pažinau save! Antra – jūsų studija be galo šilta ir jauki (kaip ir jūs pati ) Trečia – jūsų balsas, žodžiai, deliojami sakiniai ir sklindanti vidinė šiluma mane visiškai pavergė pasijutau lyg sutikus giminingą sielą Ir ketvirtą – noriu pas jus į asmeninę konsultaciją. Jaučiu, kad atėjo laikas gydyti savo sielą .
P.S. Vakar važiuodama namo jaučiau tokį lengvumą, nes supratau, kad radau savo mokytoją
o tik įžengus į namus taip stipriai apkabinau vyrą, kad po to jis tik bepasake “OHO!!!” ilgai šnekėjomės ir jis be galo džiaugiasi, kad atradau jus!!!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Inga


Šią nuostabiai saulėtą dieną profesionaliu bei giliu empatišku bendravimu su Šarūne Vasiliauskiene asmeninio astrologinio portreto sudarymo sesijos metu ji padovanojo man nepaprastai aiškių bei kryptingų įžvalgų apie mano atsineštas dovanas bei talentus gimties momentu. Džiaugiuosi, kad sutikau Tave tokią šiltą, sklidiną meilės, jautrumo, kupiną gyvenimiškos patirties, gausos ir moteriškos išminties šiame pokyčių kupiname gyvenimo etape. Asmeninis horoskopas – tai gairės, kurios nuveda tiesiausiu ir lengviausiu keliu į mums Visatos suteiktas dovanas, kuriomis dažnai nepasinaudojame dėl nepasitikėjimo vidiniu pajautimu, aplinkinių kritikos, patirtų skausmingų širdies išgyvenimų . Labai REKOMENDUOJU pasidovanoti išsamią savo gyvenimiškojo kelio krypties analizę pas Šarūnę Vasiliauskienę.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Jolita

 

Aš esu apšalusi nuo viso šito aprašymo! Įsigijusi astrologinio portreto sudarymo paslaugą supratau,kad tai geriausiai išleisti mano pinigai gyvenime! Skaitant savo astrologinį portretą man atrodė,jog Šarūnė mane permato kiauriai! Rekomenduoju Šarūnės paslaugas visiems,kurie nori pažinti save iki kaulų smegenų!Šarūne,esi šaunuolė, jog eini savo širdies keliu!ačiū ačiū

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Brigita

Nori turėti savo asmeninį astrologinį portretą?

Man taip pat įdomu, kaip buvo išsidėsčiusios žvaigždės Tavo gimimo momentu ir ką čia atsinešei

Ačiū Jums, Šarūne, už išsamų astrologinį portretą man ir mano sesei Esame begalo abi dėkingos Dėka Jūsų nuoširdžios analizės,pagaliau susidėliojome taškelius ant i Jūsų patarimų dėka atsirado daug daugiau motyvacijos eiti,kurti ir realizuoti save Esate begalo maloni, šilta ir gili asmenybė. Linkim Jums nesustoti dalintis su mumis šia meile Didelis ačiū nuo mūsų abiejų

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Santa ir Egle


Šis žemėlapis nustebino unikaliu dizainu, buvo be galo gera skaityti. Skaitant net jaučiau tą šilumą, kuri atsispindi pateikime. Tikrai atradau save, dar labiau įsigilinau į tai ko pati nemačiau. Esu Tau labai dėkinga Šarūne. Esi spindulys, kuris įkvepia atsigręžti i save.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

karolina


Aš negaliu patikėti, Šarūne, esate fantastiška! Taip tiksliai, taip apie mane, ir taip gražiai, kad Wow, esu be galo dėkinga už įdėtą dėmesį ir širdį. Kaip smagu, kad yra rekomendacijos, kaip pasistengti gyventi gyvenimą lengviau. Nemoku apsakyti – mano širdis atlapota šaukia Jums iš visų jėgų ir gelmių – AČIŪ!!!!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Kristina


Išgirdusi naują Lino Adomaičio dainą „Šviesa spindės tamsoje” iškart pagalvojau apie laiką ir pokalbius su Šarūne. Mūsų pokalbiai, koučingo sesijos, vyksta su pagarba ir švelniai – kaip ir Lino atliekamas kūrinys. Ji užduoda labai tikslius klausimus ir taip subtiliai kviečia atsiverti ir suprasti, atsakyti pačiai į klausimus, kas trukdo siekti svajonių. Šarūnė kupina meilės ir teigiamos energijos, kuria sugeba dalintis net ir dirbant nuotoliu. Sesijų metu grįžta viltis, drąsa ir tikėjimas bei pasitikėjimas savimi. Ir po susitikimų supranti, kad tikrai šviesa spindės tamsoje, todėl aš pakeliu nusiminusias akis ir Tau dėkoju už parodytą kelią į šviesą.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Inga


Iš tikrųjų labai nustebino gerąja prasme, manau, net mama manęs geriau nebūtų apibudinus. Skaitant apėmė jausmas, kad kažkas mane labai gerai pažįsta, nesitikejau to iš horoskopo. Horoskopą užsisakiau esant gan sudėtingai gyvenimo situacijai, jį perskaičiusi ir išanalizavusi, manau, kad radau atsakymą į mane ištikusias bėdas, tereikia viską susidėlioti teisingai savo galvoje 🙂

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Simona

Kelias į pasitikėjimą savimi prasideda nuo klausimo – kas aš esu?


Dar kartą dėkoju už nuostabų Jūsų darbą. Kuriate didelę vertę. Jūsų Astrologinis aprašymas apie mane
iš tikrųjų yra man didžiulė dovana, tai padeda grįžti į save, skaitau ir atrodo iš esmės daug ką žinau ir pritariu. Bet turbūt reikia priminimo, gerai, kad dabar jį turiu, nes kaip ir rašėte, dažnai perimu kitų žmonių emocijas ir vibracijos, tai labai mane išmuša iš vėžių. Tai tikrai mano portretas, tai tikroji aš. Dėkoju už tą priminimą, estetišką viso to pateikimą, suprantamais žodžiais paaiškintus sudėtingus dalykus, už patarimus kaip tvarkytis ir kur atkreipti dėmesį. Iš tikrųjų skaitydama, jaučiausi lyg skaityčiau 15 puslapių, kurie pilni komplimentų mano asmenybei! Tai labai įkvepia!

Atrodo skaitant girdžiu Jus kalbant 🙂 linkiu dar daugiau kūrybos ir įkvėpimo dirbant su žmonėmis, Jūs esat ta, kuri tikrai padeda pamatyti savo unikalumą. Šarūne, noširdžiai dėkoju Jums – toks geras jausmas ieškant ir sutinkant save Jūsų tekstuose 🙂

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Juste


Pripažinsiu, kad su dideliu nekantrumu, ir, nepabijosiu prisipažinti, baime (pasiskaičius jau
nekeista :)) laukiau aprašymo, bet viduje kažkas kirbėjo ir kvietė drąsiai priimti tokią pažintį su savimi. Dabar suprantu, kodėl. Žinote, aprašymą skaičiau jau nežinau kiek kartų.. tiek visko atradau. Momentais atrodė, kad sėdėjote man ant peties mano įvykių virtinėse, nes tai, ką skaičiau, labai atitiko mane, mano patirtis. Kai kurie komentarai įnešė daug apmąstymų, užkabino giliau, sukėlė klausimų, tad labai laukiu mūsų susitikimo. Žodžiu, įsitikinau, kad Jūsų parašytas astrologinis aprašymas – tai nuostabus įrankis sau, bandant atrasti, pažinti ir pajusti save.. ir, kas man šiandienai svarbiausia – išlaisvinti.
AČIŪ už įdėtą širdį!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Simona

Nori turėti savo asmeninį astrologinį portretą?

Man taip pat įdomu, kaip buvo išsidėsčiusios žvaigždės Tavo gimimo momentu ir ką čia atsinešei


Labai laukiau ir perskaičiau ne kartą savo astrologinį portretą. Iš tikrųjų, daug kur atpažinau save, kai kas buvo nauja arba tiesiog neįsisąmoninta dar. Labai įdomiai aprašėte savybes dėl neigiamų planetų aspektų įtakos, dėl impulsyvumo, nekantrumo, nerimo ir nelankstumo, tikrai man būdinga. O Jūsų aprašyta mano esmine sielos užduotis žemėje, tiesiog pribloškė gerąja prasme, tarsi visada viduje jaučiau atsakymą, bet kažkaip nesuvokiau ar nedrįsau leisti sau daugiau ir rimtai į tai pažiūrėti. Labai dėkoju už patarimus, kaip padėti sau ir gydomuosius teiginius. Įdomiausia, kad jūsų aprašyti būdai man labiausiai ir padeda nusiraminti ir kurti gyvybingą, mylintį ryšį su savimi, o tada ir su pasauliu. Įkvepiate save statyti i pirmą vietą, į SAVO vietą, užsiimti savimi ir daryti tai, kas patinka, toliau domėtis savimi

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Ruta


Kiekvienas žodis, sakinys, frazė apie mane buvo kaip trūkstama detalė iš puzzle, kurios man taip reikėjo. Aš gavau visus atsakymus į savo vidinius klausimus. Toks jausmas, kad įėjai į mano vidų ir ištyrinėjai mano kiekvieną ląstelę. Skaitydama ir verkiau ir šypsojausi. Astrologija yra mano atradimas, gavau atsakymą apie kontrolę, kuri mirtinai nualino ir atėmė gyvenimo džiaugsmą. Skaitydama apie save, kiekviena mano kūno ląstelė išjautė ir suprato, jog nėra nieko brangiau už laisvę ir meilę sau, už galimybę būti savimi ir daryti tai, ką aš noriu, suprasti kas aš esu iš prigimties, kokia gi aš gimiau ir kad visada turiu klausyti ką sako mano širdis ir mano kūnas, nes jie niekada man nemeluos.  Skaičiau apie savo savybes, talentus, stiprybes, silpnybes, koks gi mano emocinis pasaulis, koks mano pasaulio suvokimas, kur mano energija, ką aš gebu, kokios many stiprios jėgos, kokios atsakomybės. Buvau pasimetus o tu man viską sustatei į vietas, užpildei tusčias puzzle vietas. Susidėliojo visas paveikslas. Tiek aiškumooooo. O Dieve! Tas mano nors išgelbėti kitus, santykis su giminės sistema, pagarba jiems, jų gyvenimo keliui, jų įtaka mano gyvenimui man buvo atradimas…Kaip patiko sužinoti apie karminį mazgą, sužinoti kokia mano sielos užduotis šioje žemėje, kad turiu sutarti su savo pasąmone ir intuicija, mokėti ja vadovautis, išsakyti savo jausmus, neužgniaužti savo jausmus, juos suvokti, įvaldyti ir jais pasidžiaugti.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Diana


Noriu pasakyti, jog skaičiau astrologinę prognozę ir verkiau. Viskas be galo atitiko mane ir neturiu nei ką pridurti. Taip taikliai ir nuostabiai aprašei! Esi be galo gabi. Labiausiai sujaudino mane tai, jog šioje žemėje turiu išmokti šių savybių, kaip atsakingumo, disciplinos, kantrumo, pareigingumo. ir t.t, visos išvardintos savybės, kurios yra labai vertingos, o man jų stoka pakiša koją, ko pasekoje jaučiuosi kaip užburtame rate arba kaip žiurkėnas sukuosi ratu ir išeiti negaliu! Esu labai dėkinga, nuostabiai atvėrei man akis patvirtindama, jog bėgu nuo savo kelio šioje žemėje ir vis dar nevykdau savo užduoties. Dabar žinau, ką turiu daryti! Ačiū tau

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Indre


Esu Tau begalo dėkinga už sudarytą portretą. Tu turi didžiulę dovaną pateikti žmogui prieš akis, kas iš tikrųjų jis yra. Asmeniškai aš, gavau sau špargalkę, kuri man padės naviguotis gyvenime ir eiti į didesnį bei sąmoningesnį augimą. Išsirašiau savo prigimtines savybes, kad jas priminčiau sau jog turiu ir ūgdyčiau tas kurios silpniau mano kasdienybėje reiškiasi. Turiu pripažinti, kad tai ne pirmasis mano horoskopas, tačiau nei vienas neprilygo tam, kurį Tu sukūrei. Iš tiesų jame yra didi vertė, kuri man labai pasitarnaus gyvenime. Esu dėkinga, kad Tave atradau ir kad Tu prisidėjai prie to, kad pamatyčiau, kas aš iš tikrųjų esu ir ne bet kaip, o iš giliau, nes gylis man labai svarbus. Tai neapsakoma vertė. Didžiulis dėkingumas Tau ir Tavo kūrybai.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Ieva


Pirmas įspūdis buvo WOW kiek čia darbo, kiek daug visko. Tada pradėjau skaityti. Ir žinai, viską aš matau, matau save būtent taip: mylinčią, empatišką, bet kartu tiesmukišką ir artistišką, gebančią vadovauti ir kovoti už teisybę. Kad ir kaip neigčiau, jog nejaučiu pykčio ar skausmo tėvui, kuris mus paliko, nustojo domėtis ir rūpintis, vis tik sutinku, kad viduje man skauda, nežinau ar pykstu, bet man skaudu, kai sugebėsiu tą skausmą paleisti ir atleisti, tikrai manau ateis šviesa, nes kartais santykyje su vyru rodos tyčia noriu prikibti, papriekaištauti, kas iššaukia konfliktą, nes šiaip vyras nuostabus ir viską padarytų dėl mūsų gerovės. Atsirado noras pagalvoti apie meditacijas. Bent pabandyti. Aš esu skeptiška ir nepribrendus dar tam, bet dabar galvoju kad tikrai norėčiau. Manau skaitysiu dar ne vieną kartą viską.
Ačiū tau labai

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Sandra

Scroll to Top
Scroll to Top