Sveika išgirdusi savo vidinį balsą!

Jausmai, sukeliantys kančią tavo viduje yra tik signalas, jog atėjo metas pokyčiui, atėjo metas atsisukti į pačią save ir pamatyti, kas gyvena tavo vidiniame pasaulyje.

Įkvėpti kitus gali tik laimingas ir mylintis žmogus.

Rezultatas, kurį sukūrei per daugybę metų yra tavo priimtų sprendimų rezultatas, ir jeigu jauti, jog šis rezultatas tavęs netenkina, atėjo metas atsisukti į save.

Širdis niekada nemeluoja, ji duoda impulsą kūnui per vidinį ar fizinio kūno skausmą tam, kad pajaustum, jog apleidai save ir pamiršai, kad gimei žemėje su talentais ir gebėjimais sukurti kažką ypatingo savo gyvenime, o ne mirkti kančioje, savigailoje, savigraužoje ir priklausomybėje nuo visų kitų, tik ne nuo savęs.

Ieškok, jausk, analizuok, bandyk, klįsk, bet tik nesustok savame vienišume ir apatijoje, nes šiose būsenose nėra energijos gyvenimo kūrybai, tik priklausomybė nuo išorinių veiksnių, kad jeigu kažkas manęs pagailės ir man duos dėmesio, bus gerai, jeigu kažkas pagirs, bus gerai, jeigu darbe su manimi gražiai elgsis, bus gerai, jeigu…

O ko tu iš tikrūjų nori? Ar norėtum susitiprinti savo vidinę didybę, kad iš tavo vidaus eitų savigarba ir pasitikėjimas? Išskleisk savo talentus ir duok žmonėms tai, ką gali geriausio, tai, kas kuria gausą tavo gyvenime ir suteikia žavesio tavo autentiškumui. Tu juk savęs pasiilgai?! Tikrosios savęs! To žavingo lengvumo, akių spindesio, juoko ir potyrio, kad tu pati esu savo gyvenimo valdovė! Niekas kitas! Tu pati! Esi moteris, kuri žongliruoja stichijomis ir kuria savo gyvenimo scenarijų.

Gyvenimas priklausomybėje nuo kito žmogaus ar išorinių veiksnių jau atvedė tave į šį rezultatą, tačiau suvok, jog leisdama sau prisiliesti prie savo jautrios dalies tu pradėsi gyventi gyvenimą iš meilės ir pagarbos savo gyvybei. Savame tikrume, savo jausmuose ir troškimuose, savoje galioje.

sustok, kvėpuok, išgirsk ko iš tikrųjų tu nori.

Sveika sugrįžusi ir išgirdusi savo vidinį balsą! Išgirdai! Ne savo tiesą, ne savo vertybes, ne savo norus. O kiek daug užsidėjai ant savęs, kad vos tik per miglą kažkur toly jautei, jog kažkas čia ne taip. Kai akis užspaudė, o ausis užgulė, pagaliau išgirdai, ką tau sako kūnas.

Iškvėpk, įkvėpk, kvėpuok pilvu, ne krūtine ir pasileisk į naujos savęs patyrimo kelionę. Aš su meile, nuoširdžiame atvirume ir saugioje aplinkoje, kviečiu tave į savo individualią terapinę konsultaciją, kurios metu aš būsiu dėl tavęs, kad atrastum atsakymus sau ir įgautum energijos bei įkvėpimo savo gyvenimo kūrybai.

Pasitelkdama savo žinias bei įgūdžius galiu padėti tau atrasti taiką su savimi. Galiu tave palydėti keliu, kuriuo pati praėjau, palydėti tave su meile ir palaikymu, tam kad tu taptum savimi pasitikinčia moterimi. Palydėti link tavo norų, svajonių, tikslų, siekių, savirealizacijos su palaikymu, tikėjimu, kryptimis ir vedimu.

Savo konsultacijose aš apjungiu astrologijos, fenomenologinės psichoterapijos, psichologijos, koučingo, meditacijų žinias ir metodikas, kurios padeda žmogui atrasti gilumines problemų priežastis ir jas išspręsti, tam, kad žmogus savyje atrastų energijos savo gyvenimo kūrybai,pajustų džiaugsmą, meilę ir tikėjimą savo viduje.

Individualios konsultacijos gyvai arba online (laiką suderiname) 

1 konsultacija (1 val) – 60 Eur
1 konsultacija (1,5 val) – 70 Eur
4 konsultacijos (1,5 val) – 240 Eur

REgistracija

Ačiū Jums, Šarūne, už išsamų astrologinį portretą man ir mano sesei Esame begalo abi dėkingos Dėka Jūsų nuoširdžios analizės,pagaliau susidėliojome taškelius ant i Jūsų patarimų dėka atsirado daug daugiau motyvacijos eiti,kurti ir realizuoti save Esate begalo maloni, šilta ir gili asmenybė. Linkim Jums nesustoti dalintis su mumis šia meile Didelis ačiū nuo mūsų abiejų

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Santa ir Egle


Šis žemėlapis nustebino unikaliu dizainu, buvo be galo gera skaityti. Skaitant net jaučiau tą šilumą, kuri atsispindi pateikime. Tikrai atradau save, dar labiau įsigilinau į tai ko pati nemačiau. Esu Tau labai dėkinga Šarūne. Esi spindulys, kuris įkvepia atsigręžti i save.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

karolina


Aš negaliu patikėti, Šarūne, esate fantastiška! Taip tiksliai, taip apie mane, ir taip gražiai, kad Wow, esu be galo dėkinga už įdėtą dėmesį ir širdį. Kaip smagu, kad yra rekomendacijos, kaip pasistengti gyventi gyvenimą lengviau. Nemoku apsakyti – mano širdis atlapota šaukia Jums iš visų jėgų ir gelmių – AČIŪ!!!!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Kristina

Scroll to Top
Scroll to Top