Konsteliacija

Kai trūksta tėvų širdyje moteris jaučia tuštumą, skausmą, kaltę.

SISTEMINĖ ŠEIMOS KONSTELIACIJA (IŠDĖSTYMAS) – vienas iš pačių progresyviausių praktinės psichologijos metodų, naudojamas plataus problemų spektro sprendimui, įvairiose žmogaus gyvenimo srityse: psichologinės gerovės ir sveikatos, santykių su artimaisiais, darbo ir mokymosi problemų klausimai.

KONSTELIACIJA

Konsteliacija su Šarūnė Vasiliauskienė

Nėra didesnio džiaugsmo kaip po sesijos spindinčios žmogaus akys ir atvira širdis, kuri aiškiai suvokia, kokius sprendimus žmogus turi priimti, tam, kad priartėtų prie savojo tikslo ir savųjų svajonių.

Šio metodo pradininkas ir sukūrėjas yra žymus vokiečių psichoterapeutas Bertas Hellingeris. Šis jo metodas pelnytai laikomas lengviausiu ir greičiausiu būdu susigrąžinti gamtos žmogui dovanotus resursus: gyventi gausoje sveikatoje, laimėje, meilėje ir taikoje su savimi ir išoriniu pasauliu. 
Šis metodas leidžia atrasti ryšį tarp to, kas vyksta žmogaus gyvenime ir jo šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos žmogaus likimui.

Daugumos mūsų sunkumų šaknys yra randamos šeimos istorijoje ir perduodamos iš kartos į kartą. Moters santykis su pačia savimi priklauso nuo jos santykio su tėvais. Tėvai – tai turinys, kuriuo yra užpildomas moters kūnas. Kiekvienas žmogus paveldi ne tik genetiškai išvaizdą bei talentus iš tėvų su pliuso ženklu, bet taip pat paveldi ir jausmus, emocijas su minuso ženklu, tokius kaip kaltė, gėda, baimė. Kurie ypatingai pradeda reikštis tuomet, kuomet žmogus nepriima savo tėvų gyvenimo istorijos, juos teisia, kaltina, jų išsižada ar kitaip jiems priekaištauja. Nes tai, kas nepriimama nori būti pamatyta ir visaip kaip veržiasi į šviesą per skausmingas situacijas.

Kai trūksta tėvų širdyje moteris jaučia tuštumą, skausmą, kaltę, neapčiuopia savosios vertės, negeba savęs realizuoti kūryboje. Kai trūksta tėvų širdyje kartojama ta pati jų gyvenimo istorija kaip tęsinys giminės programos. Ji nepasitiki savimi, jai trūksta saugumo eiti į pasaulį ir skleistis savoje autentiškoje prigimtyje.

Kai trūksta širdyje tėvų resurso, ji eina juo užsipildyti išorėje, to ieško partneryje, vaikuose, darbovietėse, bet tai yra laikina ir netikra, tikra yra tik tu pati ir tu pati būsi taikoje su savimi tik tada, kada turėsi juos širdyje su dėkingumu bei pagarba už tau padovanotą gyvenimą.

Tikrasis pasitikėjimas savimi ir laisvė autentiškai gyvenimo kūrybai ateina tada, kada su pagarba ir meile priimi save tokią, kokia esi, su esmine žinute nuo kūrėjo – įgyvendinti tai, kam esi pakviesta šioje žemėje. Gerbi savo tėvus, nes jie tau suteikė gyvybę. Priimi visą savo giminės sistemą į savo širdį, nes esi jos tęsinys. Prisiimi atsakomybę už save ir pati renkiesi savo mintis bei kuri savo rezultatą tik pati.

Mes esame patirčių ir programų rinkinys, todėl norėdamos pakeisti savo gyvenimą į džiaugsmą, meilę, savo vertės pajautimą, pasitikėjimą savimi turime priimti vienintelį sprendimą – tai į pirmą vietą pastatyti save. Rūpintis savo kūnu, protu ir siela, girdėti save ir save pamaitinti meile, švelnumu ir savirealizacija kūryboje.

Konsteliacijų metodo nauda

Taikant konsteliacijų metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi. Taika su savo prigimtimi ir pagarba tėvų istorijai išlaisvina ir atveria gausą į visus gyvenimui reikalingus resursus: sveikatą, santykius, karjerą, pinigus, sėkmę, kūrybą ir t.t. Vienas šeimos konsteliacijos seansas prilygsta daugybei psichologinių konsultacijų.

Kaip tai veikia?

Kiekvienas žmogus yra savo šeimos ir giminės sistemos dalis, todėl kiekvieno mūsų šeima ir giminė turi labai didelės įtakos mūsų gyvenimuose. Dalis mūsų problemų egzistuoja pasąmoniniame lygyje. Ir kai mes racionaliai bandome išanalizuoti tokias situacijas, atsiduriame aklavietėje, nerasdami sprendimų arba randame, tačiau jie kažkodėl neveikia. Sąmoningos ir nesąmoningos psichikos dalių santykis yra 1 sąmonė/9 pasąmonė. Konsteliacijos metu kreipiamasi būtent į pasąmoninį lygį. Šio metodo pagalba mes galime apšviesti dalį tos tamsios srities, kuri vadinama pasąmone, pamatyti mūsų reakcijų priežastis, įsisąmoninti paslėptas galimybes.

Kaip pavyzdį pateikiu pasikartojančias gyvenimiškas situacijas – scenarijus. Moteris negeba savęs realizuoti kūryboje, nors yra be galo talentinga, tačiau jai trūksta vidinės galios pasitikėti savimi ir jausti savo vertę. Vyras išgyvena sunkumą negalėdamas rasti moters, nors jam atrodo, kad jis nori vesti ir sukurti šeimą. Moteris negali sukurti lygiavertės partnerystės, nes nežino kaip pasiekti, kad vyras ją pradėtų gerbti. Moteris šalia savęs traukia vyrus, kurie laikui bėgant vis tampa priklausomi nuo alkoholio. Moteris išgyja nuo priklausomybės alkoholiui, tačiau jos dukra laikui bėgant pradeda vartoti alkoholį.
https://www.traditionrolex.com/40

REgistracija

Individuali konsultacija-konsteliacija

Tikrasis pasitikėjimas savimi ir laisvė autentiškai gyvenimo kūrybai ateina tada, kada su pagarba ir meile priimi save tokią, kokia esi, su esmine žinute nuo kūrėjo - įgyvendinti tai, kam esi pakviesta šioje žemėje.

Gyvai arba online. Trukmė 2,5 val. (konsultacijų laiką suderiname)

Kaina: 150 EUR / Trukmė: 2,5 val.

Scroll to Top
Scroll to Top