Koučingas

Sukūręs santykį su pačiu savimi, tu tampi laisvas

Koučingas tai ryšį kuriantis dialogas, kurio metu tikslinių klausimų pagalba, skatinamas kliento kūrybiškas mąstymas. Koučingo esmė – judėjimas tikslo link.

KOUČINGAS

Šarūnė Vasiliauskienė

Nėra didesnio džiaugsmo kaip po sesijos spindinčios žmogaus akys ir atvira širdis, kuri aiškiai suvokia, kokius sprendimus žmogus turi priimti, tam, kad priartėtų prie savojo tikslo ir savųjų svajonių.

Koučingo principais paremtos partnerystės dėka klientas gali tikėtis naujai suvokti asmeninius iššūkius ir atrasti netikėtas galimybes įprastose situacijose, ištobulinti mąstymą ir sprendimų priėmimo įgūdžius, išvystyti tarpasmeninių santykių kokybę ir sustiprinti pasitikėjimą įgyvendinant pasirinktą veiklą.

Galima tai įvardinti kaip vedimą į geresnį rytojų, į geresnius rezultatus. Tai susitelkimas ne į problemos analizę, o į sprendimų paiešką. Po koučingo sesijos kartu su išaugusiu profesiniu efektyvumu, klientas dažniausiai pastebi pozityvius pokyčius visose savo gyvenimo srityse: geresnį balansą tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo, visapusiškesnį asmeninį augimą, lengviau pasiekiamus svarbiausius asmeninius tikslus.

Koučingas tinkamas visiems žmonėms, norintiems tobulėti, pagerinti savo asmeninį ar profesinį gyvenimą, sustiprinti sveikatą, atrasti atsakymus į jiems svarbius klausimus, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir susikurti ramybę dėl priimtų sprendimų bei atrasti aiškų žinojimą, ko žmogus iš tikrųjų nori.

 

Koučingas tinkamas visiems norintiems augti ir sustiprinti santykį su pačiu savimi.

Koučingo sesijų metu naudoju įvairias koučingo technikas bei metodikas, kurios padeda žmogui labiausiai atskleisti jo vidinį potencialą ir išgirsti patį save, savo tikruosius norus ir troškimus.

REgistracija

Individuali konsultacija-konsteliacija

Sesijos metu susitelksine ne į problemos analizę, o į sprendimų paiešką. Po koučingo sesijos kartu su išaugusiu profesiniu efektyvumu, tikiu, pastebėsite pozityvius pokyčius visose savo gyvenimo srityse: geresnį balansą tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo, visapusiškesnį asmeninį augimą, lengviau pasiekiamus svarbiausius asmeninius tikslus.

Gyvai arba online. Trukmė 1,5 val. (konsultacijų laiką suderiname)

70 EUR

Scroll to Top
Scroll to Top