Mentorystė

Sveika išgirdusi savo vidinį balsą!

Žmogus, kuris pradeda eiti meilės sau keliu, neretai jaučiasi pasimetęs, nežino nuo ko pradėti, mėtosi nuo vienų mokymų prie kitų, užtrunka daug laiko analizuodamas ir užsibūdamas skaudžioje praeityje ir kaskart vis tai išgyvendamas čia ir dabar.

Mentorystė tai pagalba žmogui, kuris jau priėmė sprendimą prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir nusprendė jį keisti.

Įkvėpti kitus žmones gali tik laimingas ir mylintis žmogus.

Asmeninė mentorystė – tai tikslingas mentoriaus vedimas su pagalba kitam žmogui eiti jo gyvenimo keliu: nuo savęs pažinimo iki savo vertės ir pasitikėjimo savimi pajautimo. Tai asmeninės konsultacijos su klientu, tikslingai parinktomis temomis, kurių metu žmogus auga ir tobulėja, jame vyksta transformacinis pokytis vis didesnės meilės sau link

5 susitikimų TEMOS:

  1. susitikimas: Savęs pažinimas per Astrologijos simboliką.
  2. susitikimas: Santykis su tėvais. Praeities traumos.
  3. susitikimas: Žmogaus vertybinė sistema.
  4. susitikimas: Darbas su neigiamais įsitikinimais, naujų teigiamų įsitikinimų suformavimas.
  5. susitikimas: Santykiai partnerystėje.

Prie kiekvieno susitikimo skiriami namų darbai, kurių dėka žmogus dar labiau keliauja transformacijos link.

Kviečiu į kelionę kartu, nes suvokusi savo talentus ir duotybes, vertybes ir santykius su tėvais, pastebėjusi neigiamus įsitikinimus ir juos bekeičiant naujais – drąsiai ir su meile išsikelsi tikslus, kurių nuosekliai sieksi su savęs palaikymu bei tikėjimu savimi. Kartu mokysimės pažinti save ir matyti kitame jo augimo kelią, kurti savo tiesą ir gerbti kito pasirinkimus. Jei jauti, kad žingsniuoji ne ten ir ne taip kaip nori, sustok, kvėpuok, išgirsk ko iš tikrųjų tu nori. Išskleisk savo talentus ir duok žmonėms tai, ką gali geriausio, tai, kas kuria gausą tavo gyvenime ir suteikia žavesio tavo autentiškumui. Tu juk savęs pasiilgai?! Tikrosios savęs! To žavingo lengvumo, akių spindesio, juoko ir potyrio, kad tu pati esu savo gyvenimo valdovė! Niekas kitas! Tu pati! Esi moteris, kuri žongliruoja stichijomis ir kuria savo gyvenimo scenarijų.

sustok, kvėpuok, išgirsk ko iš tikrųjų tu nori.

Sveika sugrįžusi ir išgirdusi savo vidinį balsą! Išgirdai! Ne savo tiesą, ne savo vertybes, ne savo norus. O kiek daug užsidėjai ant savęs, kad vos tik per miglą kažkur toly jautei, jog kažkas čia ne taip. Kai akis užspaudė, o ausis užgulė, pagaliau išgirdai, ką tau sako kūnas.

Asmeninės mentorystės Programa

Pasitelkdama savo žinias bei įgūdžius galiu padėti tau atrasti taiką su savimi. Galiu tave palydėti keliu, kuriuo pati praėjau, palydėti tave su meile ir palaikymu, tam kad tu taptum savimi pasitikinčia moterimi. Palydėti link tavo norų, svajonių, tikslų, siekių, savirealizacijos su palaikymu, tikėjimu, kryptimis ir vedimu.

5 Individualios konsultacijos gyvai arba online (laiką suderiname)

  300 EUR

REgistracija

Ačiū Jums, Šarūne, už išsamų astrologinį portretą man ir mano sesei Esame begalo abi dėkingos Dėka Jūsų nuoširdžios analizės,pagaliau susidėliojome taškelius ant i Jūsų patarimų dėka atsirado daug daugiau motyvacijos eiti,kurti ir realizuoti save Esate begalo maloni, šilta ir gili asmenybė. Linkim Jums nesustoti dalintis su mumis šia meile Didelis ačiū nuo mūsų abiejų

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Santa ir Egle


Šis žemėlapis nustebino unikaliu dizainu, buvo be galo gera skaityti. Skaitant net jaučiau tą šilumą, kuri atsispindi pateikime. Tikrai atradau save, dar labiau įsigilinau į tai ko pati nemačiau. Esu Tau labai dėkinga Šarūne. Esi spindulys, kuris įkvepia atsigręžti i save.

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

karolina


Aš negaliu patikėti, Šarūne, esate fantastiška! Taip tiksliai, taip apie mane, ir taip gražiai, kad Wow, esu be galo dėkinga už įdėtą dėmesį ir širdį. Kaip smagu, kad yra rekomendacijos, kaip pasistengti gyventi gyvenimą lengviau. Nemoku apsakyti – mano širdis atlapota šaukia Jums iš visų jėgų ir gelmių – AČIŪ!!!!

Astrologinis žemėlapis. Šarūnė Vasiliauskienė. Atsiliepimai

Kristina

Scroll to Top