Moters galia kurti save naujai - tekstas Šarūnė Vasiliauskienė

MOTERS GALIA KURTI SAVE NAUJAI, SAVAIP, KITAIP

Aš žaviuosi moterimis, kurios keičia profesijas labiau už viską įsimylėdamos savo kūrybą, o aš galiu prisidėti prie jų savęs pažinimo kelionės įkvepiant jas jausti dar daugiau meilės sau ir tikėjimo.
Pajausk, pamatyk, patikėk savimi ir daryk, tuomet būsi apdovanota rezultatu. 
Nėra nieko nei gerai, nei blogai, nėra ribų ir standartų, nėra nieko įdomiau už kūrybą bei darymą to, nuo ko dainuoja tavo siela.
Sužeista siela kenčia ir uždaro save kūryboje, o dėmesiu ir meile apdovanota siela, kuri yra išgirsta ir pamatyta šoka sielos šokį viduje ir moteryje ima skleistis meilė ir drąsa kūrybai. 
Tai, kas eina iš širdies, pasidaro lengvai ir su malonumu, tai, kas eina iš širdies, neskaičiuoja nei pinigų nei valandų, nes darant tai laikas ištirpsta kūryboje, o siela šoka savo šokį, įgyvendindama savo misiją žemėje. 
Tačiau tam reikia drąsos ir disciplinos veiksmui, o už viską labiau reikia tikėjimo, nes kiekviena minutė praleista baimėje, nutolina tave nuo tikslo, kiekviena minutė praleista abejonėse ar praeityje, skatina išgyventi ir kartoti tas pačias istorijas, kuriose nėra laimės, džiaugsmo, kūrybos naujam gyvenimui.
Tavo užduotis yra pažinti ir priimti savąją prigimtį, o tada tuo šventai patikėti. 
Tikintis žmogus įgauna jėgos ir stiprybės darymui, nes tai kuo esi apdovanota kūrėjo visada yra palaikoma aukštesnės galios nei žmogaus protas gali suvokti.

Moterys sako, aš svajoju įkurti ajurveda spa centrą, bet bijau, kad man nepasiseks.  Arba moterys sako, aš noriu turėti jaukią kavinukę, kurioje galėčiau pardavinėti pačius mylimiausius savo desertus, bet, o jeigu niekas nepirks. Taip pradiniame etape nukerta savo protu tai, ką siela jau seniai kužda daryti sakydama, taip, ten tavo prasmė, taip, ten tavo kūryba ir gebėjimas pasitarnauti kitam žmogui. Tačiau tam tu turi nugalėti baimę, o tam sąlyga yra atrasti daugiau meilės sau ir tuo ką nori sukurti turi šventai tikėti ir daryti veiksmus, kad priartėtum prie savo svajonės, tuomet visada būsi apdovanota kūrėjo už drąsą.

Tikėk savimi, nes nėra nieko saldžiau už gyvenimą sau įdomaus gyvenimo iš pagarbos savo autentiškumui.

Šarūnė | Moteris Judesyje

Scroll to Top