GILUS ŽVILGSNIS Į SAVO ŠAKNIS MAN SUTEIKĖ STIPRYBĖS IR GALIOS KURTI

Nuostabus jausmus susigrąžinti savyje galią.
Sugrįžti ten, kur palikai kažką brangaus, svarbaus ir tau taip reikalingo.
Sugrįžti ten, į tą magišką vaikystę ir pamatyti, suvokti, nusilenkti, prisipildyti ir vėl sugrįžti.
Sugrįžti jau su stipresne jėga. Jėga mylėti, saugoti, globoti, kurti, mėgautis ir džiaugtis.

Kai suvoki savo šaknų svarbą ir vertini savo gyvenimo kelią su pagarba nusilengdama savo protėviams, seneliams ir tėvams, atsiveria kelias į tikrąjį gyvenimą. Niekada nesusimąsčiau, kokia stiprybė, valia, drąsa ir galia slypi manyje. Kiek daug stiprybės teko patirti mano seneliui Sibire, tam, kad sugrįžtų į tėviškę ir gimtų mano mama, mano sesuo o po to ir aš.
Kai suvoki savo tėvų ir senelių nueitą kelią nebelieka priekaištų ar kaltinimų, kodėl jie pasirinko tokį gyvenimo kelią. 
Tas vidinis žvilgsnis į tiesą, jis išlaisvina ir suteikia galios, valios bei stiprybės imti gyvenimą į savo rankas ir padaryti su juo kažką gražaus ir ypatingo.

Man tas ypatingas yra duoti kažką kitam žmogui nuo ko džiaugtųsi jo širdis, man tas ypatingas yra pagarba kito skausmui ir meilė viskam kas vyksta, nes viskas kas vyksta vyksta dėl manęs ir mano labui.

Aš ilgai maniau, jog neturiu galios apginti savęs, padaryti sprendimą dėl savęs ir priimti kito autentiškumą palikdama jo skausmą, kuris skirtas ne man, už nugaros. Gilus žvilgsnis į savo šaknis man suteikė stiprybės ir galios kurti gyvenimą tokį, apie kokį visada svajojau. 

Aš jaučiu, jog manyje slypi stipri jėga, meilė, tikėjimas ir viltis ir aš galiu sukurti kažką ypatingo, kas įprasmins mane šioje žemėje, kažką ypatingo, kas sukurs daugiau meilės, šviesos, vilties ir tikėjimo. Dabar aš turiu stiprų palaikymą iš savo protėvių, senelių ir tėvų, dabar aš žinau, kad jie visi serga už mane ir siunčia man stiprybės, palaikymo, jie man suteikia saugumą.

Dabar aš esu atsakinga už save ir renkuosi tai, kas naudinga man, tai kas vertinga man ir tai, kas suteikia dar daugiau meilės, tikėjimo ir vilties.

Ir tu tokia pati kaip ir aš, tereikia drąsos atsisukti į save ir pažvelgti, kiek daug stovi žmonių už tavęs, gyvų ir mirusių, kurie buvo dėl tavęs, tam, kad tu atsirastum šioje žemėje.

Šarūnė | Moteris Judesyje

#moterisjudesyje #konsteliacija #astrologija #meilesau #saviverte #gyvenimas

Scroll to Top